Zapraszam serdecznie na MINI SZKOLENIE ONLINE PIOSENKI DLA RODZICÓW.

Nagrałam dla Was godzinne mini szkolenie online z moimi piosenkami dla Mamy i Taty, które na moich szkoleniach zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem i sympatią. Podczas szkolenia online zaprezentowałam cztery piosenki, omówiłam do nich kroki i układy taneczne, dałam dobre wskazówki w jaki sposób możecie je wykorzystać. Szkolenie trwa godzinę, ale jest bardzo treściwe i konkretne. Na szkoleniu znajdziecie piosenki Aktywna Mama, Tata złota rączka, Mama to kolorowy ptak i HYMN DLA RODZICÓW, o który tak często mnie pytacie. Wszystkie piosenki otrzymacie w plikach mp3 w wersji wokalnej i instrumentalnej. Dołączam również teksty piosenek i filmik szkoleniowy, który dostępny będzie do 10 maja.

Certyfikaty otrzymacie po zakończonej kampanii czyli 30 kwietnia, zostaną one wysłane drogą elektroniczną na Wasze adresy mailowe podane podczas zamówienia. W momencie opłacenia szkolenia otrzymacie od nas maila z potwierdzeniem zakupu i w nim LINK do filmiku szkoleniowego i materiały. Pakietów szkoleniowych mamy ograniczoną ilość dlatego kto ma ochotę zachęcam do zakupu mini szkolenia od razu. Oferta kończy się 30 kwietnia - wtedy również znika mini szkolenie z kalendarza.

MINI SZKOLENIE PIOSENKI DLA RODZICÓW to na pewno utwory, które możecie wykorzystać nie tylko podczas przedstawienia, ale również na zajęcia o rodzicach, zakończenie roku a nawet w podziękowaniu czy na święta. Treści są uniwersalne i same propozycje bardzo elastyczne. Szczerze polecam! Taka oferta nie zdarza się u nas często :)

PO SZKOLENIU

Certyfikat w wersji elektronicznej ( wysłany na adres mailowy po zakończonej kampanii czyli 30 kwietnia )

Teksty piosenek

Piosenki w plikach mp3 - wersje wokalne i instrumentalne

FILM SZKOLENIOWY DOSTĘPNY BĘDZIE OD MOMENTU ZAKUPU DO 10 MAJA

 

 
CZAS TRWANIA

1 godzina zegarowa

 

BILECIK

cena 40 zł - OFERTA SPECJALNA DO 30 KWIETNIA!

 

 

 

 

 OFERTA LIMITOWANA

MINI SZKOLENIE ONLINE DLA NAUCZYCIELI

 

PIOSENKI DLA RODZICÓW

OFERTA WAŻNA OD 21 DO 30 KWIETNIA

CENA MINI SZKOLENIA 40 ZŁ

 

 

 

WEBINARY Z WYOBRAŹNIĄ

SZKOLENIA ONLINE DLA NAUCZYCIELI

Copyright © 2016 szkoleniazwyobraznia.pl Anna Brych  All rights reserved